Urząd Gminy Mniszków

strona główna aktualności zdjęcia kontakt BIP
obrazek nagłówka 0
Konstantynów - w oddali Błogie Rządowe
obrazek nagłówka 1
Kościół w Błogiem Szlacheckim
obrazek nagłówka 2
obrazek nagłówka 3
Widok z ul. Polnej w Mniszkowie
obrazek nagłówka 4
Rezerwat Błogie
obrazek nagłówka 5
Droga Błogie - Stoczki
obrazek nagłówka 6
Droga Błogie - Stoczki
obrazek nagłówka 7
Kościół w Błogiem Szlacheckim
obrazek nagłówka 8
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 9
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 10
Park Dworski w Mniszkowie
obrazek nagłówka 11
obrazek nagłówka 12
Park Dworski w Mniszkowie
obrazek nagłówka 13
Błogie Rządowe - dolina Radońki
obrazek nagłówka 14
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 15
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 16
Konstantynów
obrazek nagłówka 17
Droga Błogie - Stoczki
obrazek nagłówka 18
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 19
Gminna Biblioteka Publiczna w Mniszkowie
obrazek nagłówka 20
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 21
Plac zabaw w Mniszkowie
obrazek nagłówka 22
obrazek nagłówka 23
Stadion LKS Mniszków
obrazek nagłówka 24
Stadion LKS Mniszków
obrazek nagłówka 25
Orkiestra dęta
obrazek nagłówka 26
Jednostki OSP
obrazek nagłówka 27
Biblioteka w Mniszkowie
obrazek nagłówka 28
Kościół w Błogiem Szlacheckim
obrazek nagłówka 29
obrazek nagłówka 30
baner 77
Szukaj
baner 177
baner 168
baner 81
baner 16
baner 11

Stronę odwiedziło

10711248

gości

Liczba osób online

11
Aktualności gminy Mniszków
grafika
Powiązane galerie zdjęć
grafika
Dodano: 27-03-2018
Liczba zdjęć: 32
Wyniki konkursu na "Najładniejszą palmę wielkanocną"
Dodano: 27-03-2018  |  DM  |  wyświetleń : 2746
PDF

Już po raz szósty Gmina Mniszków była organizatorem konkursu „Na najładniejszą palmę wielkanocną”. Celem konkursu jest popularyzacja oraz kultywowanie tradycji związanej ze Świętami Wielkanocnymi, pogłębienie wiedzy na temat symboliki i znaczenia palmy w obrzędowości ludowej, rozbudzenie inwencji twórczej oraz integracja społeczności. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać tradycyjne palmy wielkanocne. Palmy zostały ocenione przez komisje konkursowe powołane w poszczególnych szkołach. Oceniane były
w następujących kategoriach wiekowych:

- przedszkolaki;

- klasy I-III;

- klasy IV-VII;

- gimnazjaliści.

 

 

WYNIKI W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH WIEKOWYCH


KATEGORIA PRZEDSZKOLAKI:

I miejsce:

- Maja Chłodnicka

- Michał Śliwka

- Aleksandra Pawlikowska

- Iga Makowska

- Ksawery Rozpędowski

 

II miejsce:

- Paweł Ciach

- Szymon Gielec

- Kornel Zdonek

 

III miejsce:

- Marcel Dziubałtowski

- Lena Pietrzyk

- Bartosz Śliwka

- Wiktor Rudzki

 

Wyróżnienia:

- Maciej Banaszczyk

- Błażej Siedlecki

- Nikola Błasiak

- Weronika Kaleta

- Antonina Rozpędowska

- Bartłomiej Jargan

- Jakub Łącki

- Amelia Reszka

- Oliwia Gielec

- Olaf Surma

- Filip Kowalczyk

 

Za udział w konkursie nagrody pocieszenia w kategorii przedszkolaki otrzymują:

Marcel Cieślik, Amelia Podedworna, Jan Mierzwa, Maciej Krakowiak, Marcel Szymański

 

 KATEGORIA KLASY I-III:

I miejsce:

- Oliwia Gwarda

- Nadia Makowska

- Alicja Świderska

- Kamil Makowski

- Aleksandra Stropa

 

II miejsce:

- Bartosz Chmal

- Alan Jakubczyk

- Kornelia Mikot

- Błażej Zdonek

 

III miejsce:

- Wojciech Śmigiel

- Mikołaj Stanik

- Martyna Zwierzchowska

- Kacper Kołodziejski


Wyróżnienia:

- Milena Pawlikowska

- Mateusz Kamiński

- Adam Dętkiewicz

- Dominik Świątek

- Jakub Dętkiewicz

- Amelia Kołodziejska

- Joanna Świderska

- Alan Wiórek

- Adam Trocha

- Zuzanna Gielec

- Julia Łącka

- Patrycja Rudzka

 

Za udział w konkursie nagrody pocieszenia w kategorii klasa I-III otrzymują:

Lena Sadowska, Aleksandra Papiernik, Mateusz Melka

 

KATEGORIA KLASY IV-VI

I miejsce:

- Katarzyna Wosek

- Julia Olszewska

- Milena Karlińska

- Filip Stropa

 

II miejsce:

- Kornelia Jakubczyk

- Wiktoria Kamińska

- Kacper Mastalerz

- Magdalena Goworek

- Ewelina Kołodziejska

 

III miejsce:

- Adrian Siedlecki

- Igor Suros

- Sara Więcławska

- Anna Wróblewska

- Oskar Rutowicz

 

Wyróżnienia:

- Klaudia Jóźwik

- Maja Świątek

- Mikołaj Michalski

- Mikołaj Franczak

- Damian Franczak

- Karolina Przybysz

- Gabriela Papiernik

 

Za udział w konkursie nagrody pocieszenia w kategorii klasa IV-VII otrzymują:

Emilia Melka, Natalia Rózga, Martyna Andryśkiewicz

 

KATEGORIA GIMNAZJUM:

I miejsce:

- Oliwia Olszewska

 

II miejsce:

- Amelia Kamińska

 

III miejsce:

- Filip Zwierzchowski

- Aleksandra Gliścińska


Wyróżnienia:

- Magda Jóźwik

- Julia Sobierska

- Rafał Jóźwik

- Maria Cieślikiewicz

 

Uczestnikom konkursu nagrody wręczył Wójt Gminy Mniszków Pan Paweł Werłos, po mszy świętej w Kościele pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i Św. Mikołaja w Błogiem.

Serdecznie dziękujemy dzieciom i młodzieży ze szkół z terenu gminy Mniszków za  udział w konkursie.

 

Marzena Sosnowska

 


PDF
DRUKUJ
baner 45
baner 146
baner 46
baner 145
baner 47
baner 147
baner 48
baner 148