Urząd Gminy Mniszków

strona główna aktualności zdjęcia kontakt BIP
obrazek nagłówka 0
Konstantynów - w oddali Błogie Rządowe
obrazek nagłówka 1
Park Dworski w Mniszkowie
obrazek nagłówka 2
Kościół w Błogiem Szlacheckim
obrazek nagłówka 3
obrazek nagłówka 4
Rezerwat Błogie
obrazek nagłówka 5
Widok z ul. Polnej w Mniszkowie
obrazek nagłówka 6
Konstantynów
obrazek nagłówka 7
Droga Błogie - Stoczki
obrazek nagłówka 8
Park Dworski w Mniszkowie
obrazek nagłówka 9
obrazek nagłówka 10
Błogie Rządowe - dolina Radońki
obrazek nagłówka 11
Biblioteka w Mniszkowie
obrazek nagłówka 12
obrazek nagłówka 13
Kościół w Błogiem Szlacheckim
obrazek nagłówka 14
obrazek nagłówka 15
Droga Błogie - Stoczki
obrazek nagłówka 16
Droga Błogie - Stoczki
obrazek nagłówka 17
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 18
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 19
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 20
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 21
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 22
Gminna Biblioteka Publiczna w Mniszkowie
obrazek nagłówka 23
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 24
Plac zabaw w Mniszkowie
obrazek nagłówka 25
obrazek nagłówka 26
Stadion LKS Mniszków
obrazek nagłówka 27
Stadion LKS Mniszków
obrazek nagłówka 28
Orkiestra dęta
obrazek nagłówka 29
Jednostki OSP
baner 77
Szukaj
baner 168
baner 81
baner 16
baner 11

Stronę odwiedziło

6191444

gości

Liczba osób online

15
Aktualności gminy Mniszków
grafika
Powiązane galerie zdjęć
grafika
Dodano: 11-04-2017
Liczba zdjęć: 25
Wyniki konkursu na "najładniejszą palmę wielkanocną"
Dodano: 11-04-2017  |  DM  |  wyświetleń : 807
PDF

 

Już po raz piąty Gmina Mniszków była organizatorem konkursu „na najładniejszą palmę wielkanocną”. Celem konkursu jest popularyzacja oraz kultywowanie tradycji związanej ze Świętami Wielkanocnymi, pogłębienie wiedzy na temat symboliki i znaczenia palmy w obrzędowości ludowej, rozbudzenie inwencji twórczej oraz integracja społeczności. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać tradycyjne palmy wielkanocne. Palmy zostały ocenione przez komisje konkursowe powołane w poszczególnych szkołach. Oceniane były w następujących kategoriach wiekowych:

- przedszkolaki;

- klasy I-III;

- klasy IV-VI;

- gimnazjaliści.

 

 

WYNIKI W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH WIEKOWYCH


KATEGORIA PRZEDSZKOLAKI:

 

I miejsce:

- Pola Cywińska

- Joanna Świderska

- Błażej Zdonek

 

II miejsce:

- Dagmara Wujek

- Alan Wiórek

- Oliwia Gwarda

 

III miejsce:

- Paweł Ciach

- Michał Śliwka

- Filip Niewiadomski

 

Wyróżnienia w KATEGORII PRZEDSZKOLAKI: Ignacy Gwarda, Maja Chłodnicka, Kornelia Przybyła, Adam Dętkiewicz, Natalia Antosik, Wojciech Czerwik, Kamil Makowski, Katarzyna Nojek, Amelia Pawlik, Piotr Sosnowski, Artur Galicki, Oliwier Białecki, Olaf Wołek, Miłosz Michalski, Aleksander Więcławski, Kornelia Mikot, Oliwia Skorupa, Karolina Jabłońska, Bartłomiej Jargan, Marcel Dziubałtowski, Jan Mierzwa, Patrycja Rudzka, Zuzanna Gielec, Kornel Zdonek, Ksawery Rospędowski, Aleksandra Papiernik

 

KATEGORIA KLASY I-III


I miejsce:

- Wiktor Paduszyński

- Alicja Świderska

- Alan Jakubczyk

 

II miejsce:

- Nadia Makowska

- Amelia Kołodziejska

- Filip Stropa

 

III miejsce:

- Zofia Franczak

- Wiktoria Mikot

- Karolina Przybysz

 

Wyróżnienia w KATEGORII KLASY I-III: Wiktoria Dzianach, Mateusz Kamiński, Wojciech Śmigiel, Milena Pawlikowska, Mikołaj Michalski, Bartosz Chmal, Jakub Dętkiewicz, Oliwia Pawlik, Dawid Wujek, Maja Marszałek, Kinga Jęcek, Oskar Kowalski, Martyna Andryśkiewicz, Szymon Skorupa, Julita Burian, Kacper Kołodziejski, Katarzyna Wosek, Aleksandra Stropa, Piotr Jargan, Julia Kuśmierska, Martyna Węglarska, Alicja Norkus, Katarzyna Mierzwa.

 

KATEGORIA KLASY IV-VI


I miejsce:

- Weronika Szczepanik

- Wiktoria Kamińska

- Kornelia Jakubczyk

 

II miejsce:

- Milena Karlińska

- Julia Olszewka

- Gabriela Papiernik

 

III miejsce:

- Damian Franczak

- Sara Więcławska

- Ewelina Kołodziejska

 

Wyróżnienia w KATEGORII KLASY IV-VI: Konrad Sosnowski, Bartłomiej Król, Klaudia Jóźwik, Mikołaj Franczak, Magdalena Goworek, Natalia Pabich, Karolina Grzywacz, Adrian Siedlecki, Błażej Mierzwa, Wiktoria Kowalczyk, Oskar Rutowicz, Julia Król, Zofia Sobierska

 

KATEGORIA GIMNAZJUM


I miejsce:

- Amelia Kamińska

 

II miejsce:

- Zuzanna Wosek

 

III miejsce:

- Oliwia Olszewska

 

Wyróżnienia w KATEGORII GIMNAZJUM: Oliwia Galicka, Justyna Sobierska, Jakub Wołek, Sandra Przepiórka.

 

Za udział w konkursie nagrody pocieszenia otrzymali: Piotr Natkański, Mateusz Melka, Maciej Banaszczyk, Magdalena Natkańska, Stanisław Kowalczyk, Emilia Melka, Dominik Świątek, Maja Świątek, Maja Cichońska, Martyna Andryśkiewicz, Natalia Rózga, Sara Tomasik, Klaudia Staniszewska, Maria Cieślikiewicz, Wiktoria Białecka, Alicja Urbanowicz, Magdalena Jóźwik, Alicja Jabłońska, Rafał Jóźwik.

 

Uczestnikom konkursu nagrody wręczył Wójt Gminy Mniszków Pan Paweł Werłos.

Serdecznie dziękujemy dzieciom i młodzieży ze szkół z terenu Gminy Mniszków za tak liczny udział w konkursie.

 

Anna Pawlik

PDF
DRUKUJ
baner 45
baner 146
baner 46
baner 145
baner 47
baner 147
baner 48
baner 148